top of page

Iepirkšanās noteikumi

Maksājumi
  1. Maksājums ar bankas karti (norādot debetkartes vai kredītkartes informāciju)

  2. Apmaksa caur savu PayPal kontu

  3. Bankas pārskaitījums uz uzņēmuma kontu

Izvēloties bankas pārskaitījumu kā maksājuma veidu, Jums pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas ir jāveic maksājums uz pasūtījumā norādīto uzņēmuma bankas kontu, maksājuma uzdevumā norādot pasūtījuma numuru.

Kad nauda ir ienākusi mūsu bankas kontā, uz Jūsu e-pastu tiek nosūtīts rēķins, kas satur informāciju par pasūtījuma detaļām.

Pēc apmaksas saņemšanas 1-2 darba dienu laikā sūtījums tiek nodots piegādes kompānijai.

 

Piegāde

Preču piegādes tiek veiktas izmantojot Omniva vai DPD pakomātu starpniecību. Jāņem vērā, ka piegādes kompānija sūtījumu Latvijas teritorijā var sūtīt 2 - 5 darba dienas. 

Veicot pasūtījuma noformēšanu būtiski norādīt korektu kontaktinformāciju, jo tā tiek izmantota preču piegādei. Atbilstoši pircēja norādītajai adresei tiek piemeklēta tuvākā preču piegādes vieta (pakomāta punkts).  Ja pircējs un piegādātājs par to vienojas, prece var tikt nosūtīta arī ar Latvijas pasta starpniecību uz pircēja norādītās adreses tuvāko pasta nodaļu. 

Preču piegādes izmaksas tiek uzrādītas pirkuma noformēšanas procesā.

Preču atgriešana / maiņa

Ja prece nav lietota, to 30 dienu laikā var atgriezt atpakaļ (izmantojot, piemēram, pasta pakalpojumus vai citā veidā) un atgūt pilnu summu par iegādātajām precēm vai apmainīt pret citu preci. Prece jāatgriež kopā ar oriģinālo iepakojumu un preces marķējumu. Preču atgriešanas un maiņas gadījumā preču piegādes izdevumus sedz pircējs.

 

Garantija

Mēs rūpējamies par mūsu piedāvāto preču kvalitāti, tomēr ja rodas sūdzības par to, tad pretenzijas par preces defektiem tiks izskatītas un risinātas Latvijas Republikas likumos paredzētajā kārtībā.

Iesniegums par sūdzību ir nosūtāms uz e-pasta adresi eucowco@gmail.com, norādot pasūtījuma numuru un preci. Ir jāiesniedz arī pati prece, par kuru ir saņemta sūdzība. LR likumdošanā noteiktajā termiņā garantijas gadījums stājas spēkā, ja ir ievēroti preces lietošanas nosacījumi un, ja bojājumi radušies ražošanas procesa vai pielietoto izejmateriālu kvalitātes dēļ.

Saistības

Iepirkšanās kārtību e-veikalā nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207  "Noteikumi par distances līgumu". Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu – pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta. Preces atgriešanas gadījumā visus piegādes izdevumus sedz pircējs. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta. 

 

Maksājums uz bankas kontu
bottom of page