top of page
 • GARANTIJA
  Mēs ļoti rupējamies par mūsu piedāvāto preču kvalitāti, tomēr ja rodas sūdzības par to, tad pretenzijas par preces defektiem tiks izskatītas un risinātas Latvijas Republikas likumos paredzētajā kārtībā. Iesniegums par sūdzību ir nosūtāms uz e-pasta adresi eucow.fonds@gmail.com, norādot pasūtījuma numuru un preci. Ir jāiesniedz arī pati prece, par kuru ir saņemta sūdzība. LR likumdošanā noteiktajā termiņā garantijas gadījums stājas spēkā, ja ir ievēroti preces lietošanas nosacījumi un, ja bojājumi radušies ražošanas procesa vai pielietoto izejmateriālu kvalitātes dēļ.
 • SAISTĪBAS
  Iepirkšanās kārtību e-veikalā nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu".Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu – pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta. Preces atgriešanas gadījumā visus piegādes izdevumus sedz pircējs. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta.
 • MAKSĀJUMI
  Pēc pasūtījuma noformēšanas par pasūtījumu var samaksāt ar kredītkartēm (Mastercard, Visa, American Express) un debetkartēm (Maestro, Visa Electron), ja to izdevējbanka paredz maksājumus internetā. Samaksas veikšanai, lūdzam aizpildīt visus prasītos laukus TIEŠI TĀPAT KĀ TAS IR RAKSTĪTS UZ KARTES. Pēc apmaksas saņemšanas 1-2 darba dienu laikā sūtijums tiek nodots piegādes kompānijai.
 • PIEGĀDE
  Preču piegādes tiek veiktas izmantojot Omniva vai DPD pakomātu starpniecību. Prece tiek izsūtīta 1-2 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas. Veicot pasūtījuma noformēšanu būtiski norādīt korektu kontaktinformāciju, jo tā tiek izmantota preču piegādei. Atbilstoši pircēja norādītajai adresei tiek piemeklēta tuvākā preču piegādes vieta (pakomāta punkts). Ja pircējs un piegādātājs par to vienojas, prece var tikt nosūtīta arī ar Latvijas pasta starpniecību uz pircēja norādītās adreses tuvāko pasta nodaļu. Preču piegādes izmaksas tiek uzrādītas pirkuma noformēšanas procesā.
 • PREČU ATGRIEŠANA / MAIŅA
  Ja prece nav lietota, to 30 dienu laikā var atgriezt atpakaļ (izmantojot, piemēram, pasta pakalpojumus vai citā veidā) un atgūt pilnu summu par iegādātajām precēm vai apmainīt pret citu preci. Prece jāatgriež kopā ar oriģinālo iepakojumu un preces marķējumu. Preču atgriešanas un maiņas gadījumā preču piegādes izdevumus sedz pircējs.
bottom of page