Search

TAUTAS SKRĒJIENS “MĀRUPE 2020”

REZULTĀTI! - https://www.marupe.lv/lv/zinas/aizvadits-tautas-skrejiens-marupe-2020-pieejami-rezultati-01-09-2020


Teksts no vietnes - https://www.marupe.lv/lv


Šī gada 29. augustā veiksmīgi aizvadīts Tautas skrējiens "Mārupe 2020", kuru organizēja un realizēja biedrība "Jaunmārupe skrien!" projektu konkursa "Mārupe - mūsu mājas 2020" ietvaros un kuru finansēja Mārupes pašvaldība.


Bērnu skrējieniem pieteicās 198 bērni, skrējienā piedalījās un finišēja 153 dalībnieki. 89% bērnu skrējienu dalībnieki pārstāvēja Mārupes novadu, pārējie - citas pilsētas un novadus – Jūrmala, Babīte, Ķekava, Rīga, Salaspils, Ozolnieki u.c.


5 km skrējienam pieteicās 201 dalībnieks, finišēja 163. Turklāt 5 km distanci pieveica arī 8 nūjotāji.


48% no visiem 5 km skrējiena dalībniekiem pārstāvēja Mārupes novadu, pārējie dalībnieki bija ieradušies no tādām pilsētām un novadiem kā Ventspils, Liepāja, Līvāni, Roja, Kuldīga, Rīga, Ķekava, Tukums, Olaine, Jūrmala, Carnikava, Salaspils, Ozolnieki u.c.


Biedrība “Jaunmārupe skrien!” no sirds pateicas visiem, kuri ieradās un piedalījās, visiem, kuri juta līdzi. Paldies vecākiem, kuri atveda bērnus. Esam noguruši, bet gandarīti, jo kopumā, neskatoties uz atsevišķām mazām ķibelēm saistībā ar rezultātu apstrādi, skrējiens izdevās godam un tiek saņemtas daudz pozitīvas atsauksmes un aicinājumi nākošajā gadā atkal rīkot skrējienu. Ļoti pozitīvi ir novērtēta Latvijas Vieglatlētikas savienības sertificētā 5km trase - tā noteikti esot viena no ātrākajām Latvijā. Uz šo brīdi Jaunmārupes trases rekordi pieder Dmitrijam Serjoginam un Karīnai Helmanei-Soročenkovai.


“Jaunmārupe skrien!” saka milzīgu paldies visiem brīvprātīgajiem, kuri nebaidījās, pieteicās un palīdzēja visas dienas garumā.


Pateicamies Jānim Lagzdkalnam, kurš dalījās ar savu pieredzi un zināšanām par šī skrējiena «vēsturi», organizēšanas niansēm un neskopojās ar padomiem. 29. augustā iecēlām Jāni Lagzdkalnu Tautas skrējiena «Mārupe» krusttēva statusā.


Pilnīgi brīvprātīgi savu laiku un prasmes mums veltīja fotogrāfi Raivis Struncens, Roberts Ivanāns un Kārlis Būmans. Kārlis arī skrēja 5 km un tika pie personiskā rekorda. Savukārt, mārupietis un «Jaunmārupe skrien!» dalībnieks Uģis Kronbergs skrējienu iemūžināja video. Viņu veikums pieejams biedrības «Jaunmārupe skrien!» Facebook lapā: https://www.facebook.com/skrienjaunmarupe


Paldies visiem skrējiena atbalstītājiem, kuri katrs ar savu artavu palīdzēja gan tehniski nodrošināt pasākumu, gan sagādāt lielākas un mazākas balvas visiem dalībniekiem un godalgoto vietu ieguvējiem. Īpašs priekš, ka izdevās iepriecināt ar dāvaniņām katru bērnu skrējiena dalībnieku.


Biedrība «Jaunmārupe skrien!» pateicas Mārupes pašvaldībai par uzticēšanos un atbalstu pasākuma norises nodrošināšanā. Tie bija svētki ģimenēm, skriešanas entuziastiem un profesionāliem sportistiem! - https://www.marupe.lv/lv/zinas/aizvadits-tautas-skrejiens-marupe-2020-pieejami-rezultati-01-09-2020

foto galerija

https://www.eucow.com/

https://www.facebook.com/skrienjaunmarupe

https://www.marupe.lv/lv


Foto: Raivis Struncens / EUCOW FONDS